Huyghe je úspěšný rodinný pivovar s tradicí od roku 1906, který dosahuje mnoha úspěchů na soutěžích.
Pivovar Huyghe
Zakladatel pivovaru Léon Huyghe přebírá roku 1906 pivovar Brouwerij-Mouterij den Appel a započíná tak historii úspěšného rodinného pivovaru nesoucí jeho příjmení. Ve třicátých letech se kvůli rostoucí produkci začínají prostory pivovaru jevit jako nedostatečné. Roku 1939 se pivovar přesouvá do nového komplexu ve městě Geraardsbergsteenweg. Brzy po stěhování, roku 1945, je na trh uveden první ležák jménem Golden Kenia, který posléze dosáhne mnoha ocenění. Velký rozmach je zaznamenáván také v období kolem roku 1964. Je provedena první modernizace pivovaru – budují se nové prostory a zřízena je moderní plnící linka.
Roku 1985 probíhá reforma pivovarské produkce. Vaření tradičních ležáků je ukončeno, místo toho se zavádí výroba silných speciálů. Prvním takovým pivem je amber jménem Artevelde. Pivovar se také poprvé za dobu své existence začíná zabývat exportem piv. Výrazným mezníkem pro pivovar je zavedení druhotné fermentaci v láhvi. Vzniká pivo Artevelde Grand Cru, silnější bratr piva Artevelde.
26. prosince roku 1989 se v pivovaru začíná vařit světoznámé Delirium Tremens. Původ jeho unikátní chuti je skryt ve třech různých typech kvasinek, použitých k jeho fermentaci. Jeho originální balení (bílá láhev připomínající kolínskou keramiku a barevná etiketa) připomíná jeho obchodní úspěchy - růžový slon na etiketě symbolizuje snahu o dobytí světa. Téhož roku je na trh uvedeno i pivo La Guillotine, které oslavuje dvousté výročí francouzské revoluce. Roku 1998 vyhrává pivo Delirium Tremens zlatou medaili na mistrovství světa piv konané v Chicagu.
Na přelomu tisíciletí se pivovar opět rozšiřuje stavbou nové haly a druhé plnící linky. Zároveň ve spolupráci s pivovarem Mongozo uvádí na trh autentické africké pivo z Fair Trade banánů – Mongozo Banana, k němuž posléze přibude pět dalších příchutí. Piva značky Huyghe a Mongozo se pak účastní řady soutěží, kde dosahují mnoha úspěchů.