0

Pivovar BrewDog (2)

Brewdog je pivovar 21. století založený ve Skotsku dvěma pivními nadšenci. Každým rokem se rozrůstá a je známý hlavně obrovským počtem různých piv, která produkuje.

Pivovar BrewDog

Tento skotský pivovar je vskutku mladý, první komerční pivo totiž opustilo jeho brány v dubnu 2007. To bylo ještě ve městě Kessock, kde se nyní provádí ty největší pivní experimenty. V roce 2012 se ale pivovar přestěhoval do nedalekého Ellonu, kde sídlí dodnes. Tato změna byla unikátní tím, že se jednalo o první veřejně financovaný pivovar na světě. Do projektu "Equity for Punks" se může zapojit každý a do BrewDogu tak investovat.

V Ellonu se odehrává všechno. Od příjmu základních surovin po lahvování, sudování a odesílání finálních výrobků do světa. Tento pivovar je zajímavý také tím, že sází na moderní a dosud nevídané vybavení a postupy. Například díky revoluční centrifuze se piva nemusí filtrovat a díky speciálnímu zařízení "Hop Cannon" piva dostávají přísun chmelu přesně podle představ sládků. A to všechno pouze ve snaze uvařit co nejlepší piva.

Více o pivovaru Pivovar BrewDog

Rádi vám pomůžeme s výběrem

Osobám mladším 18 let alkohol neprodáváme!

Košík

Cena zboží je

0 Kč vč. DPH

Slevový kupon

Doprava

Platba

Celková cena objednávky je

120 Kč vč. DPH