0

Schneider Weisse Tap 5 Meine Hopfenweisse

Schneider Weisse Tap 5 Meine Hopfenweisse

Lahev 0,5 l

54 Kč
+ 3 Kč záloha

ks

Příběh Schneider Weisse Tap 5 Meine Hopfenweisse

Zlatá barva přecházející do hněda a kompletně zakalená. Hustá a velmi kvalitní pěna, jenž drží na hladině. Vůně tohoto weizenbocku je překvapivě chmelově kořenitá až trávová a opravdu jemně kvasnicová a snad i se stopami karamelu. V chuti se objevuje vyšší hořkost, kořenitost a trávové tóny. Doznívání je hořkosladké, kořeněné a stopově ovocné. Rozhodně netradiční pšeničné pivo, které by každý milovník weizenů měl zkusit.

TAP5 ukazuje, kam až lze posunout hranice pšeničných piv. Tato specialita byla vytvořena na základě šílené myšlenky transatlantického pivovarského projektu mezi Garrettem Oliverem (sládek v Brooklyn Brewery) a sládkem Schneideru, Hansem-Peterem Drexlerem.

Více o pivu

Země původu Německo
Pivovar Schneider Weisse
Způsob kvašení Svrchní kvašení
Druh piva Pšeničné
Pivní styl Weizenbock
Příchuť piva Bez příchutě
Obsah alkoholu 8,20 %

Chuť piva

Říz Plnost Sladkost Hořkost
Říz Plnost Sladkost Hořkost
Zlatá barva přecházející do hněda a kompletně zakalená. Hustá a velmi kvalitní pěna, jenž drží na hladině. Vůně tohoto weizenbocku je překvapivě chmelově kořenitá až trávová a opravdu jemně kvasnicová a snad i se stopami karamelu. V chuti se objevuje vyšší hořkost, kořenitost a trávové tóny. Doznívání je hořkosladké, kořeněné a stopově ovocné. Rozhodně netradiční pšeničné pivo, které by každý milovník weizenů měl zkusit.

Rádi vám pomůžeme s výběrem

Osobám mladším 18 let alkohol neprodáváme!

Košík

Cena zboží je

0 Kč vč. DPH

Slevový kupon

Doprava

Platba

Celková cena objednávky je

120 Kč vč. DPH