0

Bons Voeux

Tento produkt již není v naší nabídce.

Bons Voeux

Příběh Bons Voeux

Bon Voeux je vařeno již od roku 1979. Původní myšlenkou bylo uvařit pivo nejlepší kvality, kterým by byli obdarováni nejlepší klienti a přátelé pivovaru. Kvůli rostoucímu úspěchu tohoto piva se začlo s komeracializací, přesto však bylo vařeno pouze velmi malé množství, které bylo často vyprodáno dlouhé měsíce před novým rokem.

Pivo má světlou, měděnou barvu, velmi příjemné chmelové aroma a jeho chuť je jemná, hořká a ovocná. Unikátní chuť mu dává speciální výběr kvasinek spolu s dlouhodobým procesem suchého chmelení. Druhotná fermentace v lahvi probíhá velmi dlouho a přímo předurčuje pivo k archivování.

Více o pivu

Země původu Belgie
Pivovar Dupont
Způsob kvašení Svrchní kvašení
Druh piva Belgické Ale
Pivní styl žádný
Příchuť piva Bez příchutě
Obsah alkoholu 9,50 %

Chuť piva

Říz Plnost Sladkost Hořkost
Říz Plnost Sladkost Hořkost
Krásně zlatá barva, naprosto zakalená, s poletujícími kvasinkami. Pěna se po nalití dělá monstrózní. Opadá poměrně rychle, ale silná vrstva zůstává na hladině. Vůně je velmi silná a vyniká v ní ovocná sladkost v čele s pomeranči, dále jemná kvasnicovost a stopy alkoholu. Chuť je spíše sladká, opět ovocná, s plným tělem. Posléze se objevuje menší hořkost a doznívání je úžasně ovocné. Toto pivo se výborně hodí na zvláštní příležitosti.

Rádi vám pomůžeme s výběrem

Osobám mladším 18 let alkohol neprodáváme!

Košík

Cena zboží je

0 Kč vč. DPH

Slevový kupon

Doprava

Platba

Celková cena objednávky je

120 Kč vč. DPH