0

Gulden Draak

Vyberte druh balení

Gulden Draak

75 Kč

ks

Příběh Gulden Draak

Podobně jako ostatní speciální piva z pivovaru Van Steenberge je Gulden Draak pivo s druhou fermentací. K ní je použito vinného droždí, tvořící nenapodobitelnou chuť.

Takto impozantní symbol, který již trvá déle než 600 let, si zaslouží podobně kvalitní pivo. Gulden Draak patří mezi celosvětovou špičku piv. Jedná se o tmavý tripel, který je sám o sobě výjimečným druhem. Pivo je ale jedinečné chuťovým komplexem s doteky karamelu, praženého sladu a kávy v kombinaci s s krémovou lískovou pěnou. Je to pivo, které je hodno svého jména. Takto impozantní symbol, který již trvá déle než 600 let, si zaslouží podobně kvalitní pivo. Gulden Draak patří mezi celosvětovou špičku piv. Jedná se o tmavý tripel, který je sám o sobě výjímečným druhem. Pivo je ale jedinečné chuťovým komplexem s doteky karamelu, praženého sladu a kávy v kombinaci s s krémovou lískovou pěnou. Je to pivo, které je hodno svého jména.

Více o pivu

Země původu Belgie
Pivovar Van Steenberge
Způsob kvašení Svrchní kvašení
Druh piva Belgické Ale
Pivní styl Dubbel
Příchuť piva Bez příchutě
Obsah alkoholu 10,50 %

Chuť piva

Říz Plnost Sladkost Hořkost
Říz Plnost Sladkost Hořkost
Toto silné pivo má velmi tmavě hnědou a neprůhlednou barvu. Při nalévání do sklenice se vytvoří velké množství pěny. Ta je tvořena jemnými bublinkami a pozvolna opadá na hladinu, kde za delší chvíli mizí. Vůně je jemně alkoholová, rozinková, karamelová a jemně kvasnicová. V chuti je znát plnější a kulaté tělo, jehož sladké a ovocné tóny společně s jemnou hořkostí vedou do příjemně hřejivého závěru.

Rádi vám pomůžeme s výběrem

Osobám mladším 18 let alkohol neprodáváme!

Košík

Cena zboží je

0 Kč vč. DPH

Slevový kupon

Doprava

Platba

Celková cena objednávky je

120 Kč vč. DPH